RU

Європейська народна партія підтримала реформи в Україні

24.04.2015, 17:15
Європейська народна партія підтримала реформи в Україні - Фото
Фото: flickr.com/photos/eppofficial/
Європейська народна партія висловила підтримку народу України, а також уряду за проведення необхідних для країни реформ. Про це йдеться в заяві президії Європейської народної партії щодо ситуації в Україні, повідомляє прес-служба Народного фронту.

"Протягом минулого року Україна опинилася перед вкрай складними внутрішніми та зовнішніми викликами: анексія Криму, російська агресія, яка привела до війни на сході України і складної економічної ситуації", - наголошується в документі.

"У цей неспокійний час Європейська народна партія хоче висловити рішучу підтримку народу України, з мужністю і гідністю проходить через всі ці виклики, а також уряду України, докладає величезних зусиль для виконання жорстких, але життєво необхідних реформ для країни", - зазначають в ЄНП.

"Україні потрібні реальні зміни, реформи та викорінення корупції, а також незалежна судова система та верховенство права - це необхідний шлях, яким країна повинна пройти для процвітання і демократії", - підкреслюється в заяві.

У партії звернулися до всіх демократичних політичних сил із закликом зберегти коаліцію і підтримати "швидкий і ефективний процес реформ, який проводить уряд і який підтримує коаліція".

"У цей вирішальний і історичний час всі демократичні сили повинні разом протистояти російській агресії і досягати кращого майбутнього для країни і народу України. Вперше в історії України демократичні проєвропейські сили мають таку широку підтримку і такий сильний мандат від українського народу", - йдеться в документі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини