RU

Європейські дипломати назвали умову підписання договору про асоціацію

21.09.2011, 20:40
Європейські дипломати назвали умову підписання договору про асоціацію - Фото
a3a484bf1388a5b8eb5b36a59dd09039.jpg

Європейські дипломати назвали умову підписання договору про асоціацію

Посли країн "Веймарського трикутника" - Німеччини, Франції і Польщі допускають завершення переговорів по угоді про асоціацію Україна-ЄС до кінця цього року, але лише при умові припинення переслідування опозиції з політичних причин.

Як передає Deutsche Welle, посол ФРН в Україні Ханс-Юрген Хаймзет сказав, що багатьом політикам в його країні складно уявити підписання документів, які зближують Україну і ЄС, "коли пані Тимошенко знаходиться за гратами".

Він пояснив, що підготовка до підписання угоди стане можливою лише у випадку, якщо "українське керівництво зрозуміє всі дані йому сигнали". На думку дипломата, президент України Янукович "почув і зрозумів позицію ЄС".

Посол Франції в Україні Жак Фор підтвердив, що у його країни і Евросоюзу загалом, викликає занепокоэння те, як в Україні зміцнюються демократичні стандарти і йде процес побудови правової держави. Він ще раз нагадав про підозри відносно політичного характеру судових процесів у справах представників опозиції.

У свою чергу, посол Польщі в Україні Генрік Літвін заявив, що Варшава стурбована політичною ситуацією в Україні. Він повідомив, що услід за послом США, чільник представництва Еврокоміссиї в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра звернувся до суду з проханням відвідати в слідчому ізоляторі лідера опозиції Юлію Тимошенко. "Однак досі на це звертання немає ніякої відповіді", - сказав Літвін.

Нагадаємо, раніше очільник представництва Евросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що вибіркове використання правосуддя в Україні може негативно вплинути на ратифікаційний процес після підписання угоди про асоціацію.

Інтеграція в Евросоюз: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини