RU

Європарламентар: Поводження з Тимошенко могло бути жорстоким

23.02.2012, 08:22
Європарламентар: Поводження з Тимошенко могло бути жорстоким - Фото
Экс-премьер-министр Украины Юлия Тимошенко

Чеський депутат Європейського парламенту, колишній міністр охорони здоров'я Зузана Ройтова заявляє, що стан здоров'я екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко викликає занепокоєння у зв'язку з можливим жорстоким поводженням з нею у в'язниці.

За інформацією прес-служби БЮТ, євродепутат повідомила, що в ході свого візиту ознайомилася з медичною документацією про стан здоров'я Тимошенко. "Я ознайомилася з частиною медичної документації Юлії Тимошенко з листопада 2011 року. І навіть ця частина говорить про те, що вона вимагає належного лікування, а надалі можливо і оперативного втручання, але для цього потрібні більш повні аналізи. Це було б стандартною процедурою, однак, замість цього вона була позбавлена ​​навіть підтримуючих милиць і проводила довгі години на допитах і навіть тимчасово була позбавлена ​​знеболюючої терапії", - відзначили вона.

При цьому Ройтова підкреслила, що її місія була гуманітарною, а не політичною. "Після цього я буду більш серйозно ставиться до занепокоєння сім'ї Тимошенко, яка не виключає, що її здоров'я може бути піддане токсичній дії ліків з тим, щоб уникнути тиску, який на неї здійснюється", - заявила євродепутат.

На її думку, необхідно продовжити міжнародний тиск на владу України для забезпечення проведення незалежного обстеження Тимошенко на регулярній основі.

Разом з тим євродепутат стурбована кампанією дезінформації, організованої, на її думку, в Україні після обстеження Тимошенко групою німецьких і канадських лікарів. "Я приголомшена заявами Міністерства охорони здоров'я України та його передчасним інтерпретаціями результатів роботи німецьких і канадських медичних експертів, а також атаками в пресі про кваліфікацію канадських лікарів", - резюмувала Ройтова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини