RU

Європарламент засудив військову агресію Росії проти України

15.01.2015, 14:29
Європарламент засудив військову агресію Росії проти України - Фото
Фото: ЕРА

Європейський парламент засудив агресивну та експансіоністську політику Росії в Україні. Про це сказано в схваленій сьогодні на сесії Європарламенту в Страсбурзі резолюції. За документ проголосували більшість депутатів, голосування проводилося підняттям рук.

"Європарламент суворо засуджує агресивну та експансіоністську політику Росії, яка становить загрозу єдності та незалежності України, і становить потенційну загрозу ЄС", - написано в документі.

Депутати зазначили, що нинішня політика Росії характеризується незаконною анексією Криму, проведенням неоголошеної гібридної війни проти України, яка включає в себе інформаційну війну, елементи кібер-війни, використання регулярних та нерегулярних сил, пропаганду, економічний тиск, енергетичний шантаж.

"Європарламент наголошує, що ці дії порушують міжнародне право і представляють серйозний виклик європейській ситуації у сфері безпеки, наголошує, що немає виправдання використанню військової сили в Європі для захисту так званих історичних інтересів та інтересів безпеки або для захисту чиїхось так званих "співвітчизників, що живуть за кордоном", - йдеться в документі.

Депутати закликали Москву припинити посилення напруженості в Україні і зупинити потоки зброї, найманців і військ на підтримку сепаратистів.

Джерело: ЕС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини