RU

Європарламент закликав ЄС посилити санкції проти Росії: резолюція

15.01.2015, 14:40
Європарламент закликав ЄС посилити санкції проти Росії: резолюція - Фото
dc6d58ccf50fd4a67f840663205a1230.jpg

Європейський парламент закликає Євросоюз продовжити санкційний тиск на Російську Федерацію за агресію проти України. Відповідне рішення може бути прийнято в ході майбутнього засідання Європейської Ради в березні, йдеться в тексті резолюції Європарламенту.

Водночас, європейські депутати підкреслюють необхідність "визначення чіткого набору критеріїв, досягнення яких може запобігти введенню нових обмежувальних заходів проти Росії або призвести до скасування попередніх".

Для цього Європарламент висунув Росії наступні умови: виконання домовленостей про припинення вогню; "беззастережне" виведення з України всіх російських військ і проросійських збройних формувань і найманців; обмін всіх полонених, включаючи Надію Савченко; відновлення контролю України над всією територією, включаючи Крим.

"У разі будь-яких подальших дій Росії, що дестабілізують обстановку в Україні, [Європарламент] закликає Європейську Раду прийняти подальші обмежувальні заходи і розширити сферу їх застосування на ядерний сектор і обмежуючи можливість російських підприємств проводити міжнародні фінансові операції (вочевидь, йдеться про SWIFT, - ред.). Євросоюз має бути готовим підтримати країни-члени ЄС, що межують [з Росією]", - заявляють в Європарламенті.

У резолюції також наголошується, що єдиною метою санкцій є сприяння тому, щоб російський уряд змінив свою нинішню політику та вніс значний внесок у мирне вирішення української кризи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини