RU

Європарламент упереджено оцінює дії влади України - МЗС

06.02.2014, 17:42
Європарламент упереджено оцінює дії влади України - МЗС - Фото
43adad8df770b886e4feb01a1148289a.jpg
У Міністерстві закордонних справ України вважають, що Європарламент дає упереджену оцінку діям української влади і ігнорує більшість зусиль українського керівництва з налагодження діалогу з опозицією і громадянським суспільством. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"На жаль, ряд оцінок, висловлених у резолюції Європейського парламенту, ставить під сумнів неупередженість та ефективність діяльності запропонованої постійної спеціальної місії ЄП в Україні. Доцільність її створення вимагає додаткового вивчення", - йдеться в повідомленні.

У МЗС вважають, що незбалансований характер резолюції, а також заклики до введення персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади з боку ЄС не сприяють формуванню загальнонаціонального примирення в Україні, а також підривають процес стабілізації ситуації.

"У той же час слід зазначити далекоглядні сигнали, висловлені під час вчорашніх дебатів в Європейському парламенті від імені Високого представника ЄС та Європейської Комісії, згідно з якими стратегія ЄС щодо України повинна зосереджується не навколо санкцій, а навколо діалогу та взаємодії, у тому числі на основі визнання європейської перспективи України", - підкреслили у відомстві.

"Висловлюємо впевненість, що українці самостійно здатні знайти шляхи виходу з політичної кризи, за столом переговорів між владою, опозицією і представниками громадянського суспільства нашої держави", - резюмують в МЗС.

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій закликав інститути Євросоюзу і держави, якы  входять до ЄС, розпочати підготовку персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади та негайно звільнити без всяких умов Юлію Тимошенко та інших політв'язнів. Також євродепутати підтримали створення незалежної слідчого комітету під егідою Ради Європи для розслідування всіх порушень прав людини, які мали місце в рамках масових акцій протесту в Україні, що почалися в кінці листопада минулого року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини