RU

Європарламент прийняв упереджену резолюцію по Україні - Білорусь

08.02.2014, 17:49
Європарламент прийняв  упереджену резолюцію по Україні - Білорусь - Фото
a000b8cb0d39e3e7132861d773465af2.jpg
Білоруські парламентарії вважають, що Європарламент прийняв упереджену резолюцію по Україні і називають це неприйнятним втручанням у внутрішні справи України. Про це йдеться в спільній заяві профільних комісій ради республіки і палати представників національних зборів Білорусі, передає Укрінформ.

"Вважаємо неприйнятними і контрпродуктивними заяви і дії окремих зарубіжних політиків і структур, які неприкрито втручаються у внутрішньополітичні процеси в Україні. Яскравий останній приклад - прийняття Європейським парламентом 6 лютого 2014 резолюції по Україні, яка містить упереджені оцінки, а також погрози і заклики до санкцій", - йдеться в заяві.

Білоруські депутати висловили впевненість, що український народ "сам зможе знайти вихід з ситуації, що склалася без будь-яких зовнішніх ультиматумів і тиску".

У Білорусі стурбовані серйозною дестабілізацією обстановки в Україні і висловлюють жаль у зв'язку з жертвами, до яких призвело силове протистояння.

"Виступаємо за врегулювання політичної кризи в Україні шляхом конструктивного, цивілізованого діалогу при безумовному дотриманні принципів верховенства закону і без будь-якого втручання ззовні в справи суверенної держави", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій закликав інститути Євросоюзу і держави, які входять до ЄС, розпочати підготовку персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади та негайно звільнити без всяких умов Юлію Тимошенкота інших політв'язнів. Також євродепутати підтримали створення незалежної слідчого комітету під егідою Ради Європи для розслідування всіх порушень прав людини, які мали місце в рамках масових акцій протесту в Україні, що почалися в кінці листопада минулого року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини