RU

Європарламент прийняв резолюцію щодо України із закликом санкцій

06.02.2014, 14:26
Європарламент прийняв резолюцію щодо України із закликом санкцій - Фото
Фото: ЕРА
Сьогодні Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій закликав інститути ЄС і держави - ​​члени почати підготовку персоналізованих цільових санкцій проти представників української влади та негайно звільнити без всяких умов Юлію Тимошенко та інших політв'язнів. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

Євродепутати "закликали інститути ЄС і держави- ​члени ЄС вжити термінових заходів, включаючи збільшення дипломатичного тиску і підготовку персоналізованих цільових заходів і санкцій, пов'язаних із забороною в'їзду та заморожуванням активів і власності всіх українських чиновників, депутатів і їх бізнес-спонсорів (олігархів), відповідальних за напади і загибель протестувальників, а також збільшити зусилля щодо зупинки відмивання грошей та ухилення від сплати податків українськими компаніями та бізнесменами в європейських банках".

Європарламент вітає "демократичний дух і стійкість українського народу після двох місяців мужніх протестів, які зіткнулися з жорсткою реакцією з боку влади, і висловлює свою повну солідарність і підтримку зусиль з побудови вільної, демократичної, незалежної України та її європейської перспективи" . Також Європарламент "рішуче засудив ескалацію насильства проти мирних громадян, журналістів, студентів, громадських активістів, опозиційних політиків і духовенства, висловив щирі співчуття родинам жертв насильства в Україні, закликав українську владу повністю поважати права людини і фундаментальні свободи, а також вжити термінових кроки для припинення безкарності, а також розслідування і покарання винних у насильстві проти мирних протестувальників".

Євродепутати підтримали створення незалежної слідчого комітету під егідою Ради Європи для розслідування всіх порушень прав людини, які мали місце з початку демонстрацій.

Крім того, Європарламент "вимагає негайного і не прив'язаного до жодних умов звільнення і політичної реабілітації всіх демонстрантів і незаконно затриманих політичних в'язнів, включаючи Юлію Тимошенко".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини