RU

Європарламент хоче прискорити підписання асоціації з Україною

29.08.2013, 10:56
Європарламент хоче прискорити підписання асоціації з Україною - Фото
Фото: ЕРА
У Європарламенті пропонують прискорити підписання угоди про асоціацію ЄС з Україною у світлі торгового конфлікту між Києвом і Москвою.

Напередодні під час засідання в Брюсселі члени комітету закордонних справ Європарламенту назвали кроки Росії щодо обмеження українських товарів політичними і неприйнятними. В основному про це говорили польські європарламентарі. "Зараз скажу дещо, що вас шокує. Але угоду про асоціацію з Україною треба підписувати не у Вільнюсі, а якомога швидше, нехай наступного тижня, в Києві чи в Брюсселі. Це зніме напругу", - заявив євродепутат Павел Коваль.

Європарламентарі також нагадали, що, незважаючи на утиски з боку Росії, Україна все одно має виконати вимоги ЄС для підписання угоди. Вимоги стосуються реформи судочинства і питання виборчого правосуддя.

Нагадаємо, раніше радник
Володимира Путіна Сергій Глазьєв заявив, що підписуючи угоду про асоціацію з ЄС, Україна позбавляє себе суверенного права з усіх питань торговельної політики і перестає бути для Росії стратегічним партнером. "Україна зникає як суб'єкт міжнародного права, оскільки Київ всі свої дії в торговій області повинен буде погоджувати з Європейським Союзом", - заявив він.

Джерело
: ТСН
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини