Європарламент: Україні потрібна система політичних противаг

Європарламент: Україні потрібна система політичних противаг - Фото
25.11.2010, 15:15

Про це йдеться у прийнятій сьогодні на сесії Європарламенту резолюції. Парламентарії також висловили впевненість в "європейській перспективі" для України

Європарламент: Україні потрібна система політичних противаг
Україні "потрібна стійка система політичних стримань і противаг". Про це йдеться у прийнятій сьогодні на сесії Європарламенту резолюції. На думку спостерігачів, в останній момент багато критичних формулювань ряду параграфів документа були значно пом'якшені. Так, наприклад, з тексту зник пункт про "ерозію демократії" в країні.

Як передає ІТАР-ТАРС, парламентарії висловили впевненість в "європейській перспективі" для України, зазначивши про "поступальний розвиток двосторонніх економічних зв'язків". "Україна продовжує залишатися однією із ключових партнерів ЄС", - йдеться у резолюції.

Водночас вказується у документі, "в національному виборчому законодавстві України є деякі недоліки". У резолюції міститься заклик до Києва "забезпечити прийняття нового виборчого кодексу до парламентських виборів 2012 року". Депутати також відзначили важливу роль України у забезпеченні енергетичної безпеки регіону.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Популярне