RU

Європа залишиться задоволена виборами в Україні, - Янукович

14.09.2012, 10:56
Європа залишиться задоволена виборами в Україні, - Янукович - Фото
Віктор Янукович
Президент Віктор Янукович сподівається, що вибори знімуть всі питання до України, що виникли у європейських політиків. Про це він заявив в ході Ялтинської європейської стратегії, організованої фондом Віктора Пінчука.

"В даний час у наших партнерів з'явилися додаткові питання до України, але після виборів всі застереження зникнуть, шлях (до співпраці, - ред.) Буде пройдений до кінця", - сказав Янукович, якого цитує Українська правда.

Президент додав, що "сьогодні Україна докладає максимум зусиль для партнерських відносин із сусідами, всіма країнами Європи".

Свій виступ у Ялті Янукович зачитав з паперу, не підводячи очей до зали.

Нагадаємо, Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле на відкритті щорічної зустрічі в рамках Ялтинської європейської стратегії заявив, що відносини України з Євросоюзом не зрушать з місця без прогресу в справах проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. "Від того, як Україна поведеться в найближчі місяці з наслідками виборчого правосуддя, як вона буде просуватися в напрямку реформ юстиції і генпрокуратури, чи проведе Україна наступні вибори відповідно до міжнародних стандартів - це визначить, до якого простору належить Україна", - зазначив єврокомісар.

9-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом" проходить з 13 по 16 вересня в Лівадійському палаці Ялти. Більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу, Україну та світ.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини