RU

Європа шокована новою справою Тимошенко, - дочка екс-прем'єра

25.01.2013, 17:31
Європа шокована новою справою Тимошенко, - дочка екс-прем'єра - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Європейські структури шоковані подіями навколо Юлії Тимошенко в Україні, заявила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко в інтерв'ю Deutche Welle.

Вона розповіла, що провела зустрічі з генсеком Ради Європи, головою ПАРЄ, доповідачами і комітетом із запобігання тортурам. Першою реакцією представників європейських інституцій на нову інформацію з України був шок, говорить Євгенія Тимошенко. "Вони не очікували настільки кардинального повороту подій, і це в той час, коли українське керівництво хоче представити якісь позитивні зміни перед самітом Україна-ЄС 25 лютого", - говорить вона.

Вона додала, що результатом зустрічей було спільне рішення "продумувати стратегію скоординованих дій". "Вже зрозуміло, що заявами або закликами цю ситуацію не виправити. Тож і моніторинговий комітет, і голова ПАРЄ, і генсек Ради Європи, і комітет з питань запобігання катуванням - будуть діяти скоординовано", - говорить вона.

Дочка і захисник Тимошенко зазначила, що "це буде серйозна реакція на порушення прав людей, які захищають демократію в Україні".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини