RU

Європа не відмовиться від питання Тимошенко, - регіонал

15.11.2013, 12:23
Європа не відмовиться від питання Тимошенко, - регіонал - Фото
Юлія Тимошенко
Європа не відмовиться від вирішення питання Юлії Тимошенко, тому що для неї це серйозний важіль тиску на Україну . Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це сьогодні на круглому столі заявив народний депутат від Партії регіонів  Олег Зарубінский. "Мати свого агента впливу на Україну хоче будь-яка країна. Чи може бути Тимошенко таким інструментом впливу? Безумовно.... компроматний гчок дуже серйозний... Європі вигідно тримати Тимошенко на компроматну гачку", - сказав Зарубінський.

У свою чергу депутат від фракції Свобода Андрій Іллєнко заявив, що ЄС не хоче підписувати асоціацію без вирішення питання Тимошенко, оскільки побоюється, що Україна принесе з собою в ЄС прецедент політичного переслідування. "Європа себе страхує", - сказав він.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Для вирішення питання екс-прем'єра в Раді була створена робоча група, яка має розробити законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном. Але поки члени робочої групи не можуть знайти компроміс.

Досьє на Олега Зарубінського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини