RU

Євромайдан в Києві вистояв перший тиждень

28.11.2013, 09:36
Євромайдан в Києві вистояв перший тиждень - Фото
ac0ff5b17fa9055307e89c75b24a209c.jpg
Київський Євромайдан вистояв сьому ніч. Сьогодні на площі Незалежності ночували близько 500 прихильників підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Намети на Майдані ставити заборонено і через морози, які наступили, люди гріються біля бочок з палаючими дровами. Крім того, всю ніч біля монумента Незалежності грає музика, активісти танцюють і співають, щоб зігрітися. На даний момент, на Майдані залишаються близько 300 осіб, які приїхали на зміну тим, хто ночував.

Нагадаємо, сьогодні у Вільнюсі відкривається саміт Східного партнерства Євросоюзу. Але угода про асоціацію з ЄС, швидше за все, підписана не буде. Якщо це відбудеться, то в опозиції пропонують з 29-го листопада вимагати перевиборів на всіх рівнях.

Кабінет міністрів України 21 листопада офіційно заявив про призупинення на невизначений час процесу євроінтеграції. Відмова від підписання угоди з ЄС спровокувала в Україні наймасштабнішу акцію протесту з моменту помаранчевої революції. У Києві 24 листопада мітинг за євроінтеграцію зібрав понад 100 тис. осіб.

Читайте також - Євромайдан в Києві, день сьомий: хроніка

Підписуйтесь на акаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини