RU

Євромайдан: Адміністрація президента взята під посилену охорону

27.11.2013, 17:49
Євромайдан: Адміністрація президента взята під посилену охорону - Фото
22640b77a1e09be35b22429db709719a.jpg
Колона студентів, яка йшла до Адміністрації президента передати послання  Віктору Януковичу на підтримку євроінтеграції, зупинилася приблизно в ста метрах від АП. До студентів вийшов чоловік, який представився співробітником Адміністрації президента, і прийняв у них звернення до голови держави. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Організатори акції спочатку побоювалися провокацій, тому вирішили не підводити студентів близько до кордону Внутрішніх військ МВС, які зараз перекрили щитами вхід у двір адміністрації президента.

Крім того, проходи до президентського офісу перекриті двома автобусами, за якими також розташувався Беркут. Представники студентів розгорнули полотно довжиною в кілька десятків метрів, на якому сьогодні цілий день писали послання і заклики до Януковича. Один край полотна залишився під ногами студентів, другий підтягнули прямо до паркану, за яким стоять внутрішні війська.

Нагадаємо, раніше колона студентів рушила з Майдану на Банкову до Адміністрації президента з метою передати гаранту своє послання - довге полотно, на якому всі бажаючі писали свої гасла і заклики на підтримку підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини