RU

Єврокомісар про Тимошенко: ніколи не думав, що піду в тюрму

14.09.2012, 09:32
Єврокомісар про Тимошенко: ніколи не думав, що піду в тюрму - Фото
Фото: EPA
Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вважає, що відносини України з Євросоюзом не зрушать з місця без прогресу в справах проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Про це Фюле сказав на відкритті щорічного форуму Ялтинська європейська стратегія, - передає Українська правда.

"Ми хочемо просуватися вперед у відносинах з Україною, але як ми можемо це робити, коли так мало було зроблено для виправлення наслідків виборчого правосуддя - в справах Тимошенко, Луценка та інших?" - зазначив він.

Фюле згадав, що з моменту призначення на посаду скоїв сім візитів в Україну. "Включаючи один візит у в'язницю - в місце, де, як я думав, мені ніколи не доведеться здійснювати свої подорожі", - сказав він. Як відомо, Фюле під час одного з візитів в Україну відвідав Юлію Тимошенко у в'язниці.

"Від того, як Україна поведеться в найближчі місяці з наслідками виборчого правосуддя, як вона буде просуватися в напрямку реформ юстиції і генпрокуратури, проведе Україна наступні вибори відповідно до міжнародних стандартів - це визначить, до якого простору належить Україна, - зазначив єврокомісар .

Нагадаємо, 9-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом" проходить з 13 по 16 вересня в Лівадійському палаці Ялти. Більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу, Україну та світ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини