RU

Єврокомісія: В Україні все менше поважають демократію

26.05.2011, 12:35
Єврокомісія: В Україні все менше поважають демократію - Фото
5e6da7e494ebf69cb85e13d1f23c812b.jpg

Єврокомісія: В Україні все менше поважають демократію
Єврокомісія відмічає в Україні зниження поваги до демократичних стандартів і фундаментальних свобод, таких як свобода ЗМІ і зібрань. Про це йдеться в звіті Єврокомісії про прогрес України в 2010 році, який мають оприлюднити сьогодні.

"В Україні знижується повага до демократичних стандартів і фундаментальних свобод, таких як свобода ЗМІ і зібрань", - йдеться у документі, який цитує "Комерсант Україна". У звіті Єврокомісії окремо відмічаються проблеми зі свободою виборів: "Після добре проведених на початку року президентських виборів пішли місцеві вибори у жовтні, жорстко розкритиковані міжнародними і місцевими спостерігачами".

Брюссель також "не побачив прогресу в проведенні конституційної реформи" і залишився розчарований судовою реформою. "Цей закон... приніс певний прогрес у обмеженій кількості питань, але безліч його положень викликають жорстку критику, особливо з приводу ризику контролю судової влади з боку виконавчої",- йдеться у документі.

В Єврокомісії зазначають, що після зміни влади в країні сталися деякі позитивні зміни в економічній сфері. Проте, при оцінці прогресу будуть враховуватися невигідні для України показники. "Немає нічого важливішого демократичних цінностей. Ні економіка, ні що-небудь інше не буде переважати", - сказав комісар з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Інтеграція в Євросоюз: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини