RU

Євродепутати закликали УЄФА тиснути на владу в Києві

12.03.2012, 17:47
Євродепутати закликали УЄФА тиснути на владу в Києві - Фото
Фото: ЕРА
Президента УЄФА Мішеля Платіні просять підняти питання ув'язнення Юлії Тимошенко під час спілкування з українською владою. Про це йдеться в листі до Платіні, який підписали віце-президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас, депутат Європарламенту Елмар Брок, депутат-спікер Союзу 90/Зелених Віола фон Крамон, президент "Eurasian Transition Group" Міхаель Лаубша, колишній міністр закордонних справ Німеччини Маркус Мекель, депутат Європарламенту від ЄНП Чарльз Теннок.

"Без перебільшення, у нас склалося враження, що влада України спробує використовувати цю подію (Євро-2012) для власної піар-кампанії, в той час, як опоненти президента знаходяться за гратами, а критично налаштовані ЗМІ не можуть працювати відповідно до міжнародних стандартів. Ви, можливо, чули, що деякі менеджери успішних європейських футбольних команд вже оголосили, що вони будуть бойкотувати українську частину Євро-2012, не поїдуть у цю країну, і навіть не будуть дивитися ігри по телебаченню", - йдеться в листі, текст якого наводить Українська правда.

Автори листа просять Платіні не закривати очі на те, що відбувається в Україні. "Будь ласка, піднімайте питання політичних переслідувань і несправедливості публічно, говоріть про це з чиновниками та владою України", - зазначили євродепутати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини