RU

Євродепутати хочуть змінити схему спілкування з агресивною Росією

12.05.2015, 10:15
Євродепутати хочуть змінити схему спілкування з агресивною Росією - Фото
Фото: ЕРА
Через те, що в нинішній Росії не дотримуються демократичні принципи і права людини - основи її партнерства з Європейським Союзом - необхідно ретельно переглянути відносини з Москвою. Так вважають у комітеті Європарламенту з міжнародних справ. Про це йдеться в заяві, яку напередодні було ухвалено на її засіданні.

Зазначено, що дана угода про співпрацю Євросоюзу і Росії передбачає, що їхні стосунки "базуються на принципах демократії і дотримання прав людини", нагадав основний доповідач Габріелюс Ландсбергіс. І тепер, на думку євродепутата, "настав час констатувати, що ці основні положення не дотримуються".

На його думку, нормалізація відносин між ЄС і РФ можлива лише в тому випадку, якщо Кремль буде повною мірою дотримуватися мінських угод, а також перестане зазіхати на територіальну цілісність України. А в тому випадку, якщо ситуація "не покращиться", Європа може додати "ще більше тиску".

У червні 2015 року на голосування в Європарламенті буде винесено текст доповіді щодо відносин між ЄС і Росією. Проект документа передбачає посилення санкцій, якщо Москва повною мірою не дотримуватиметься мінських домовленостей про припинення вогню і не поверне Крим Україні.

Нагадаємо, раніше профільний комітет Європарламенту ухвалив доповідь щодо протидії пропаганді Москви, в якій закликав країни ЄС розшукувати російських агентів, а також надавати посилену підтримку російським опозиціонерам.

Джерело: Deutsche Welle

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини