RU

Євродепутат:Янукович може сісти у в'язницю за прикладом Тимошенко

11.10.2013, 11:11
Євродепутат:Янукович може сісти у в'язницю за прикладом Тимошенко - Фото
Яцек Саріуш-Вольський (фото - Європейська народна партія)
Він зазначив, що  на відміну від єврокомісара Штефана Фюле, він може не оперувати такими дипломатичними термінами як "практичні результати і дії". "Я, як вільний парламентарій, можу сказати: звільніть Юлю і ніколи більше за політичні переконання не саджайте людей у в'язницю, оскільки це може призвести і пана Януковича у в'язницю в кінці кінців", - сказав Саріуш-Вольський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, євродепутат також підкреслив  що не варто говорити про те, що вирішення питання однієї людини - Юлії Тимошенко - може заблокувати підписання угоди про асоціацію. За його словами, йдеться не про одну людину  а про базові цінності демократії, і якщо Україна не буде їх дотримуватися, асоціації не буде.

Він зазначив, що демократія означає свободу самовираження, свободу слова , свободу політичних дій, свободу організацій та зборів. "Це означає, що не можна переслідувати свого політичного опонента. Йдеться не про Юлію Тимошенко. Йдеться про базові принципи, оскільки на її місці може опинитися хто завгодно. Якщо завтра вона стане прем'єр-міністром і посадить за політичними мотивами Януковича до в'язниці, ми будемо говорити те ж саме", - сказав він.

Вольський також зазначив, що не слід відтягувати вирішення даного питання до останнього моменту. "Оскільки коли настане останній момент для того, щоб вскочити у цей потяг, ви можете його пропустити, ви можете на нього спізнитися", - додав він.

Нагадаємо, для підписання угоди про асоціацію Євросоюз наполягає на звільненні  Юлії Тимошенко.  Підписання документа намічене на кінець листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини