RU

Євродепутат: Складається враження, що Україна нас водить за ніс

15.11.2013, 10:54
Євродепутат: Складається враження, що Україна нас водить за ніс - Фото
Вернер Шульц (фото - ЕРА)
Депутат Європарламенту від Німеччини Вернер Шульц заявляє, що у ЄС "створюється враження, що Україна намагається водити його за ніс". Таку думку він висловив на засіданні комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС.

"У нас створюється думка, що нас водять за ніс. Наше терпіння має межі. У нас є свої проблеми, з якими ми повинні працювати", - сказав депутат. Він, зокрема, з подивом відзначив той факт, що протягом двох останніх тижнів президент України Віктор Янукович тричі спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. "Чому ні звітів про результати цих переговорів, про те, що було домовлено в їх ході?", - поставив риторичне запитання німецький депутат.

Він також висловив переконання в тому, що зараз перед Києвом стоїть питання геополітичного вибору. "Зараз постає питання, куди Україна рухається в наступне десятиліття", - сказав Шульц.

Нагадаємо, 9 листопада Янукович здійснив візит до Росії, де зустрівся з Путіним. При цьому про предмет переговорів між президентами майже нічого не відомо. У прес-службах глав держав лише зазначають, що сторони говорили про торговельно-економічні питання.

Джерело: ЄС-плюс
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини