RU

Євродепутат просить Тимошенко припинити голодування

25.04.2012, 15:32
Євродепутат просить Тимошенко припинити голодування - Фото
9eaed0fac0bb6c208ac67b00b1183c62.jpg
Голова групи Європейської народної партії в Європарламенті Жозеф Доль засудив ситуацію з Юлією Тимошенко і просить її припинити голодування. "Юлія, ми знайдемо інші способи допомогти вам", - заявив він.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Доль підкреслив: "Від імені групи ЄНП в Європейському парламенті я засуджую ескалацію політичних репресій в Україні. Це просто неприйнятно".

"Група ЄНП висловлює повну солідарність з Юлією Тимошенко, адже цей останній випадок демонструє повною мірою жорстокість у поводженні з Тимошенко та іншими політичними в'язнями, яку застосовує українська влада і яка абсолютно нелюдська", - заявив він.

Доль хоче отримати негайну реакцію на "другу хвилю політичних репресій" і невідкладно надати послу ЄС в Україні доступ до колишнього прем'єр-міністра.

"Я також звертаюся до президента Європейського парламенту Мартіна Шульца з проханням надіслати делегацію членів Європейського парламенту до України і як можна швидше зустрітися з Тимошенко", - сказав він.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 20 квітня оголосила голодування в Качанівській виправній колонії після того, як до неї нібито застосували фізичну силу для перевезення до лікарні Укрзалізниці.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини