RU

Євродепутат: Підписання асоціації допоможе звільненню Тимошенко

26.02.2013, 01:43
Євродепутат: Підписання асоціації допоможе звільненню Тимошенко - Фото
c819a76d8d512aa2ac7a15466b100165.jpg

Підписання угоди з ЄС дозволить реформувати українське законодавство таким чином, щоб воно відкрило дорогу для звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і колишнього голови МВС Юрія Луценка. Про це заявив депутат Європарламенту Павло Залевський, слова якого наводить УНІАН.

"Я не маю жодного сумніву, що підписання Угоди про асоціацію з серйозним бажанням його реалізувати означає звільнення пані Юлії Тимошенко. Я не знаю, відбудеться це до або після підписання документа", - сказав він.

Раніше джерело в дипломатичних європейських колах заявило, що ситуація навколо екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і екс-голови МВС Юрія Луценка напевно обговорювалася керівництвом ЄС і України в тісному колі в рамках саміту Україна-ЄС, але не була винесена на широке обговорення через чутливість цього питання.

Як повідомлялося, 25 лютого в Брюсселі розпочався черговий, XVI саміт Україна - Європейський Союз, на якому основним питанням стало обговорення перспективи підписання Угоди про асоціацію в 2013 році. За підсумками переговорів сторони прийняли спільну заяву.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини