RU

Євродепутат: Ми хочемо безумовного безвізового режиму для України

21.09.2016, 15:01
Євродепутат: Ми хочемо безумовного безвізового режиму для України - Фото
4dfa13bc3e27afa53f87bc64e0052e24.jpg
Заступник голови комітету Європейського парламенту Україна-ЄС, євродепутат з Угорщини Тібор Шаній заявив, що до кінця цього року або на початку наступного запрацює безвізовий режим між Україною і ЄС. Про це він повідомив в інтерв'ю DW.

"Проблема в тому, що деякі сили вимагають прийняти американський тип безвізового режиму, який передбачає, зокрема, попередню реєстрацію громадян, які збираються зробити поїздку на територію країн ЄС. Але позиція більшості в Європарламенті полягає в тому, що ми хочемо повного і безумовного безвізового режиму для України. Тому, що якщо Україна виконала всі передумови і всі зобов'язання для отримання безвізового режиму, то більше ні про які додаткові умови не може бути й мови", - сказав Шаній.

Він підкреслив, що певні затримки викликані лише процедурними моментами.

"І хоча всі хочуть, щоб українська влада робила ще більше для подолання корупції, але, на мою думку, ми не можемо скаржитися на Київ, тому що Україна вже зробила чимало. Я знаю з досвіду своєї рідної Угорщини, яка пройшла подібний шлях, що корупція - це не та біда, яку можна подолати за один день", - додав Шаній.

20 квітня Єврокомісія оголосила про подачу законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України.

18 серпня президент заявив, що до введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом залишилися "лічені тижні".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини