RU

Євродепутат від Польщі: Україна зрадила своїх друзів з ЄС

14.10.2011, 11:34
Євродепутат від Польщі: Україна зрадила своїх друзів з ЄС - Фото
c37bcaeceb5186d9d9ab176bd9a14aa4.jpg

Євродепутат від Польщі: Україна зрадила своїх друзів з ЄС

Україна зрадила і підставила своїх друзів з ЄС. Так депутат Європарламенту (Громадянська платформа) Яцек Саріуш-Вольски на засіданні Комітету закордонних справ Європейського парламенту в присутності міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка прокоментував вирок Юлії Тимошенко.

"По-перше, підтримка до цих пір з нашого боку України та її європейських прагнень засновувалася на позитивних емоціях і почутті загальних цінностей. Тому наша реакція сьогодні емоційна", - зазначив Саріуш-Вольски, якого цитує прес-служба Інституту Горшеніна.

"По-друге, сучасна Україна зрадила і підставила своїх друзів з Європейського Союзу. По-третє, якщо Україна бажає зберегти свої європейські прагнення, вона повинна розділяти цінності з нами, і сьогодні ми бачимо абсолютно протилежне. В-четвертих, Україна не заслуговує на те, щоб її називали потенційним членом в якому-небудь документі ЄС сьогодні, хоча я сам особисто прописував слово "членство" в резолюції Європейського парламенту в 2004 році", - наголосив він.

"По-п'яте, будь ласка, не говоріть нам нічого про неупередженість української судової системи. По-шосте, Україна засудила Юлію Тимошенко, після чого ви хочете, щоб був ще період декриміналізації, що позбавляє її політичних і громадянських прав. Ви не проведете це через ЄС, no pasaran, пане міністр! В-сьомих, якщо Україна не зміниться, вона повинна швидше вступати в Євразійський союз. Її сьогоднішня політика – це щось неймовірне, нещире і лукаве", - заявив європарламентар.

"Цей вирок – вкрай обурливий. Незважаючи на це, переговори про договір про асоціацію повинні бути завершені і документ повинен бути підписаний під час президентства Польщі в грудні. Після цього, якщо ніяких змін в Україні не станеться, його ратифікація буде відхилена. Таким чином, Україна буде усвідомлювати свої втрати, однак у народу України збережеться перспектива щодо її законних європейських очікувань", - пізніше додав він.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі терміном на сім років.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини