RU

Євроінтеграцію підтримують 45% українців, - опитування

12.11.2013, 13:14
Євроінтеграцію підтримують 45% українців, - опитування - Фото
74ea85bb2db91dc8bcfa28a949ad4c38.jpg
45% українців вважають, що країна повинна підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом. У той же час тільки 14% громадян серед варіантів інтеграції України обирають вступ до Митного союзу. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією GfK Ukraine у ​​жовтні.

Як зазначається, підписання угоди про асоціацію з ЄС підтримують 47% виборців Партії регіонів, 70 % виборців партії Батьківщина, 63% - партії УДАР і 2% виборців КПУ.

Прихильники євроінтеграції в цілому поділяють цінності ЄС  спрямовані на впорядкування суспільного життя: відмова від хабарів  виконання правил паркування та дотримання дозволеної швидкості руху по дорогах.

У той же час прихильникам підписання угоди з ЄС не вистачає толерантності: майже половина не готова ні за якої умови дозволити людині з нетрадиційною сексуальною орієнтацією не приховувати її.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог. На сьогодні основна з них - звільнення екс-прем'єра Тимошенко. Зараз партія Януковича затягує вирішення цього питання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини