RU

Євроінтеграційні законопроекти буксують у Раді

05.09.2013, 11:15
Євроінтеграційні законопроекти буксують у Раді - Фото
6327fc998fd196ff30cb1a67836f7b28.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відкласти проект змін до низки законів про виконання судових рішень N2399, який входить в євроінтеграційний пакет, запропонував  Володимир Рибак.

Проект передбачає розстрочку боргу держави по соціальних виплатах громадянам .

Представники опозиційних фракцій заявили, що підтримають документ тільки в тому випадку, якщо з нього будуть вилучені прикінцеві положення. Передбачені цими положеннями норми дозволяють чиновникам не виконувати судові рішення по соціальних виплатах.

Спікер Рибак послався на регламент, який дозволяє відстрочити голосування, і запропонував депутатам ще раз провести консультації щодо даного законопроекту в перерві о 12.00, а вже потім поставити документ на голосування.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк раніше запропонував Рибаку створити робочу групу для якнайшвидшого прийняття євроінтеграційних законопроектів. " Ми не просто наполягаємо, але зробимо все, щоб Угода про асоціацію була підписана", - сказав Яценюк, додавши, що час для ухвалення всіх законів обмежена. "Ми просимо вас, щоб ви від імені українського парламенту вийшли з пропозицією про створення терміново робочої групи Адміністрація президента - Кабінет міністрів - Верховна Рада. Щоб до парламенту надходили законопроекти, підписані усіма фракціями, які будуть за них голосувати. Щоб ми не тягнули час і встигли прийняти всі закони" , - пояснив він.

До листопадового саміту Україна - ЄС парламент повинен прийняти дев'ять євроінтеграційних законів. Перші шість голова Верховної Ради Володимир Рибак обіцяє винести в сесійний зал уже на цьому тижні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини