RU

Євро-2012: Азаров назвав бойкот приниженням для всього народу

07.05.2012, 13:54
Євро-2012: Азаров назвав бойкот приниженням для всього народу - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що бойкот Євро-2012 - це приниження для всього українського народу. Про це він заявив сьогодні в ході зустрічі з представниками Всеукраїнських громадських організацій ветеранів війни.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що український уряд доклав значних зусиль для підготовки до Євро: "Ми прийняли порожню казну, і ви пам'ятаєте стан наших стадіонів - у Львові зелене поле було, в Києві перед стадіоном бетонна коробка стояла, а на самому стадіоні практично нічого не було, роботи не велися. Ми знайшли ресурси, зробили стадіони, мости, розв'язки, і нам зараз кажуть - бойкот Євро. Нормально? Як до цього поставитися? Кого хочуть принизити? Хочуть нас принизити, весь наш народ, країну? А чому?"

Прем'єр запевнив, що Євро-2012 відбудеться, і це буде свято для України: "Важливо нам виграти б ще, збірній України, важливо перемогти. Але це складніше, бо приїдуть такі гіганти як команди Великобританії, Франції, Німеччини. Але показати гідний опір наша команда повинна".

За словами Азарова, цей чемпіонат - відмінний спосіб представити Україну за кордоном. "Всі квитки вже розпродані, приїде велика кількість гостей, подивляться, переконаються, що в Україну можна приїжджати. Кажуть про ціни на готелі. Нормальні ціни, абсолютно нормальні, вони зараз вже виставлені на сайтах", - сказав він.

Нагадаємо, бойкотувати матчі Євро-2012 в Україні вирішили, зокрема, голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і єврокомісар з питань юстиції, фундаментальних прав і громадянства Вів'єн Редінг. Пізніше до вирішення деяких європейських політиків не їхати в Україну на Євро-2012 приєднався Європейський комісар з питань спорту Андрулла Васіліу і - без пояснення причин - принц Уїльям.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини