RU

ВР ввела відповідальність за поставку несправної бойової техніки

26.01.2016, 13:04
ВР ввела відповідальність за поставку несправної бойової техніки - Фото
Ремонтний цех Київського БТЗ
Верховна Рада відклала на місяць введення відповідальності за порушення у сфері підтвердження відповідності робіт і послуг у військовій сфері. За зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт і послуг у військовій сфері №1793 з пропозиціями президента проголосували 227 народних депутатів, передає кореспондент
ЛІГА.net.

Петро Порошенко раніше не підписав ухвалений парламентом закон, оскільки відповідальність за порушення пропонувалося ввести на наступний день після вступу закону в силу, а Кабмін тільки протягом місяця повинен був вжити заходів з удосконалення національної системи стандартизації продукції оборонного призначення.

Президент запропонував відкласти вступ закону в силу на місяць, протягом якого Кабмін має вжити заходів з удосконалення національної системи стандартизації."У випадку, якщо директор оборонного заводу або генерал, що відповідає за матеріально-технічне постачання армії, вирішиться поставити ЗСУ неякісну військову техніку, заздалегідь усвідомлюючи, що вона не відповідає стандартам, то він може отримає від 5 до 8 років позбавлення волі. А якщо при цьому... загинуть або будуть важко поранені військовослужбовці або буде нанесений матеріальний збиток, то термін покарання може бути збільшений до 10 років", - так прокоментував закон народний депутат Антон Геращенко.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини