RU

ВР в першому читанні прийняла законопроект про Конституційний суд

22.06.2017, 12:55
ВР в першому читанні прийняла законопроект про Конституційний суд - Фото
f2eeeb9cc68877cb9e78d26ec261c994.jpg
Верховна Рада з третього разу схвалила проект нової редакції закону про Конституційний суд України (КСУ) №6427-д. За прийняття проекту в повторному першому читанні проголосував 231 депутат. Про це повідомляє кореспондент LIGA.net з Верховної Ради.

Представляючи документ, Руслан Князевич повідомив, що з проекту вилучено положення про плату за подачу конституційної скарги. Документом передбачена можливість подавати скаргу до Конституційного суду, якщо громадянин вважає, що закон, за яким щодо нього було прийнято судове рішення, суперечить Конституції.

Депутати від Радикальної партіїСамопомочі і Батьківщини заявили, що не підтримуватимуть проект, так як в ньому залишилися спірні норми. Наприклад, зміна процедури обрання омбудсмена. Проектом пропонується обирати уповноваженого з прав людини не таємним, а відкритим голосуванням.

Противники голосування за законопроект пропонували прийняти окремий закон щодо конституційної скарги, а до нової редакції закону про Конституційний суд повернутися на наступній сесії, у вересні.

18 травня 2017 року зірвалося обрання нового голови Конституційного суду.

Читайте також: Чи буде скасований конкурс для суддів Конституційного Суду

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини