RU

ВР відправила на доопрацювання закон про виконання судових рішень

19.09.2013, 12:29
ВР відправила на доопрацювання закон про виконання судових рішень - Фото
11342ec364664695fa7675f2e6058423.jpg
Депутати не змогли прийняти євроінтеграційний закон про виконання судових рішень та направили його на повторне друге читання. За те, щоб направити до комітету на доопрацювання проект змін до деяких законів України щодо виконання судових рішень №2399, проголосував 361 народний депутат, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

З вимогою направити документ на повторне друге читання у ході його обговорення виступили депутати опозиційних фракцій. Зокрема, лідер фракції  Батьківщина Арсеній Яценюк зазначив, що в редакції, підготовленій до другого читання, законопроект не має нічого спільного з євроінтеграцією, а навпаки, суперечить базовим європейським нормам та Конституції України, яка передбачає обов'язковість виконання судових рішень.

"Ми категорично відмовляємося підтримувати цей законопроект, тому що цей законопроект позбавляє мільйони українців права на отримання коштів за судовими рішеннями, а загальний борг державного бюджету перед усіма українцями становить близько 40 млрд.грн. Ми вимагаємо повторного другого читання", - сказав Яценюк.
Спікер  Володимир Рибак поставив цю пропозицію на голосування, зазначивши, що з приводу законопроекту будуть проведені консультації. "Якщо домовимося сьогодні, сьогодні повернемося до нього і проголосуємо", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини