RU

ВР схвалила демаркацію стику кордонів України, Польщі та Білорусі

08.04.2015, 12:45
ВР схвалила демаркацію стику кордонів України, Польщі та Білорусі - Фото
50db8ee8bfa6637f321bdd4079bd19e7.jpg
Верховна Рада України дала добро на демаркацію точки стику державного кордону з Республікою Білорусь та Республікою Польща. Про це інформує із зали парламенту кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

За закон про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України, урядом Республіки Білорусь та урядом Республіки Польща про точку стику державних кордонів України, Білорусі та Польщі проголосували 275 народних депутатів.

Відповідно до документа, у тримісячний термін після його вступу в силу повинна бути створена українсько-білорусько-польська комісія з визначення точки стику державних кордонів на місцевості. Комісія також повинна буде підготувати і підписати демаркаційні документи, а саме протокол прикордонного знака "Буг", демаркаційну карту стику державних кордонів трьох країн і заключний протокол.

Раніше сьогодні Рада ратифікувала протокол прикордонного знаку "Тур", встановленого для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії та Угорщини.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини