RU

ВР пропонують прийняти особливий режим конфіскації активів Сім'ї

03.09.2015, 18:08
ВР пропонують прийняти особливий режим конфіскації активів Сім'ї - Фото
Фото: ЕРА
У Верховній Раді України пропонують особливий режим конфіскації майна Віктора Януковича, Миколи Азарова, Раїси Богатирьової, братів Клюєвих, Віктора Пшонки та інших. Проект закону про особливий режим спеціальної конфіскації майна №3025 зареєстрований сьогодні народними депутатами Тетяною Чорновол і Олегом Барною.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом передбачено, що особливий режим спеціальної конфіскації грошей, цінностей та іншого майна застосовується до майна Віктора Януковича, Сергія Арбузова, Миколи Азарова, Олексія Азарова, Богатирьової, Андрія і Сергія Клюєвих, Олександра Клименка, Сергія Курченка, Олени Лукаш, Андрія Портнова, Віктора Пшонки, Артема Пшонки, Едуарда Ставицького, Дмитра Табачника, Олега Царьова, Олександра Якименка, Олександра Януковича, Віталія Захарченка, Геннадія Кернеса, Миколи Присяжнюка, Олександра Єфремова.

Пропонується, щоб з клопотанням про застосування особливого режиму спеціальної конфіскації в суд звертався генеральний прокурор України за зверненням секретаря Ради національної безпеки і оборони, або заступника генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови Служби безпеки України.

Клопотання про застосування особливого режиму спеціальної конфіскації розглядається судом протягом десяти робочих днів після її надходження до суду.

Нагадаємо, в Україні в липні при Міністерстві внутрішніх справ України була створена нова структура - Управління щодо забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом.

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Генеральної прокуратури з тим, щоб перевести заарештовані урядом $1,4 мільярда побіжного екс-президента Віктора Януковича і його оточення в розряд конфіскованих і повернути їх до держбюджету.

Читайте також:
Приватні компанії замість прокуратури. Як повернути активи Януковича

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини