RU

ВР продовжила термін збереження робочого місця за мобілізованими

18.03.2015, 13:49
ВР продовжила термін збереження робочого місця за мобілізованими - Фото
1d269df5bc8eeae348730bd2b1d43983.jpg
Верховна Рада України продовжила на півроку термін збереження робочого місця за мобілізованими. За зміни до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв'язку з оголошенням демобілізації №2283 в цілому проголосували 233 народних депутата.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, закон передбачає, що робоче місце за мобілізованими на військову службу буде зберігатися рік, як це було передбачено раніше, а 18 місяців. Така правка була внесена в документ перед голосуванням.

Також закон передбачає, що за військовослужбовцями після демобілізації зберігається право на щорічну основну відпустку або грошову компенсацію за всі невикористані дні щорічної основної відпустки. Розширюються права співробітників і молоді з числа призваних у особливий період на військову службу на роботу в разі звільнення співробітників у зв'язку із змінами в організації виробництва. Передбачені додаткові гарантії при працевлаштуванні для військовослужбовців, які пройшли службу з мобілізації у воєнний період.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини