RU

ВР перевірить відповідність стилю життя чиновників їх доходам

14.10.2014, 12:22
ВР перевірить відповідність стилю життя чиновників їх доходам - Фото
1cbfb7f6ca19a4385189a7cd5b2eaac1.jpg
Верховна Рада України ухвалила Закон "Про запобігання корупції" (№5113). За ухвалення документа проголосували 230 народних депутатів.

Закон передбачає проведення спеціальної антикорупційної експертизи, для чого буде створено Національну комісію з питань протидії корупції. Документ вводить спеціальну процедуру декларування доходів і витрат всіх державних чиновників вищої категорії.

Вводиться також процедура електронного оприлюднення всіх декларацій вищих посадових осіб України. Крім цього, вводиться процедура спеціальної перевірки відповідності даних, зазначених у декларації, стилю життя чиновника.

"У рамках нашої антикорупційної стратегії також в декларацію вносяться спеціальні графи, які зобов'язують високопосадовець декларувати будь-яке майно, в тому числі грошові кошти, коштовності, і так само декларувати витрати відповідного державного службовця", - сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, представляючи закон.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини