RU

ВР хоче ввести кримінальну відповідальність за дідівщину в армії

03.02.2015, 12:26
ВР хоче ввести кримінальну відповідальність за дідівщину в армії - Фото
6a444e0d5ea196a772c30d2e530d1720.jpg
Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким вводиться кримінальна відповідальність за насильство у військових частинах. Про це повідомляє із зали засідань кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За проект змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо військових злочинів №1849 у першому читанні проголосувало 240 народних депутатів.

Проектом пропонується карати позбавленням волі на строк до 3 років за перевищення військовослужбовцем дисциплінарної влади щодо підлеглого, що проявляється в нанесенні побоїв або іншому насильстві. Ті самі дії щодо кількох осіб або ж потягли за собою тілесні ушкодження - позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Також, згідно з проектом, підставою для проведення негласних слідчих дій є військові злочини, пов'язані з ухиленням від військової служби в умовах особливого періоду під час проведення антитерористичної операції. Встановлюються особливості кримінального провадження в умовах воєнного, надзвичайного стану, особливого періоду або в районі проведення АТО.

За підготовку законопроекту до другого читання за скороченою процедурою проголосували 235 народних депутатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини