RU

ВР скасувала Закон Януковича про державну службу

02.10.2008, 14:12

Верховна Рада скасувала результати голосування щодо прийнятого у першому читанні 19 вересня 2008 р. Закону "Про державну службу", поданому лідером Партії регіонів Віктором Януковичем. "За" - 226 народних депутатів України, зокрема, 156 голосів від БЮТ і 70 - від НУНС

Нагадаємо, 19 вересня 2008 р. Верховна Рада прийняла у першому читанні проект Закону про державну службу. Автор законодавчої ініціативи вказав, що документ передбачає розділення політичних посад і посад держслужбовців, введення нової посади керівника персоналом, щорічну індивідуальну програму навчання держслужбовців, підвищення рівня їхнього соціального і матеріального забезпечення. Зокрема, пропонувалося надати держслужбовцям право на отримання пільгового безвідсоткового кредиту на придбання або будівництво житла.

30 вересня 2008 р. лідери фракцій НУНС В'ячеслав Кириленко і Роман Зварич зареєстрували у парламенті проект Постанови Верховної Ради про скасування результатів голосування згідно із вказаним Законом про державну службу як такого, що концептуально суперечить Конституції України.

Детальніша інформація про відомих персон >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини