RU

ВР рекомендує Генпрокуратурі розслідувати причини смерті від грипу

03.11.2009, 14:24

Верховна Рада планує рекомендувати Генеральній прокуратурі України розслідувати причини масових випадків смерті серед населення від грипу. Це передбачено проектом постанови Верховної Ради "Про першочергові заходи з протидії поширенню пандемічного грипу в Україні" N5302, яке у першому читанні підтримали 397 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом постанови парламент рекомендує Кабінету Міністрів терміново вирішити питання закупівлі апаратів штучної вентиляції легень імпортного виробництва, вжити заходів із забезпечення регіонів тест-системами для діагностики пандемічного грипу і інших гострих респіраторних захворювань, антивірусними препаратами і лікарськими засобами.

У випадку необхідності Кабміну рекомендується забезпечити додаткову госпітальну базу для надання медичної допомоги, забезпечити контроль за наявністю в аптеках необхідних лікарських засобів і засобів індивідуального захисту населення, а також контроль над цінами на них.

Крім цього, рекомендується організувати контрольно-діагностичні пости в аеропортах, на залізничних вокзалах, в пунктах перетину державного кордону України, на кордонах областей, які офіційно оголошені зонами епідемії, терміново розглянути питання про перепідпорядкування Міністерству охорони здоров'я Інституту епідеміології і інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського АМН України.

Згідно із проектом постанови, Кабінет Міністрів має відзвітувати про виконання цієї Постанови не пізніше 17 листопада 2009 року. Голова ВР Володимир Литвин попросив народних депутатів сьогодні до кінця дня подати в письмовому вигляді свої пропозиції до цього проекту постанови з тим, щоб завтра його можна було прийняти в цілому.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини