RU

ВПК України загруз у корупції, - Transparency International

29.01.2013, 13:23
ВПК України загруз у корупції, - Transparency International - Фото
Фото: ukrspecexport.com

Україна увійшла до групи країн з високим рівнем корупції у сфері оборони та оборонно-промислового комплексу, сказано в звіті міжнародної неурядової організації по боротьбі з корупцією Transparency International.

Експерти організації вивчили стан справ у 82 країнах світу, частка яких становить 94% усіх військових витрат в 2011 році (еквівалентно $1,6 трлн.). Оцінювали по 77 показниках в п'яти областях: операції та закупівлі, політика, фінанси, персонал.

У доповіді країни розділені на сім групи: від А (дуже низький ризик корупції) до F (критичний ризик корупції). Найсильніші антикорупційні механізми у сфері оборони виявилися тільки в Німеччині та Австралії (група А), найгірші (група F) - в Алжирі, Анголі, Камеруні, Конго, Єгипті, Еритреї, Лівії, Сирії та Ємені.

Україна увійшла до групи D+ (високий рівень корупції). Разом з Україною в цій групі опинилися Ізраїль, Індія, ОАЕ та інші країни.

США і Великобританія, наприклад, опинилися в групі B (низький рівень корупції). Росія потрапила до групи D (високий рівень корупції) разом з Білоруссю і Китаєм.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини