RU

Вожді індіанських племен зустрінуться сьогодні з Януковичем

26.06.2013, 12:51
Вожді індіанських племен зустрінуться сьогодні з Януковичем - Фото
42296e097815e1d9ea907c722c998e7a.jpg
Вожді індіанських племен зустрінуться сьогодні з президентом України Віктором Януковичем. Духовний лідер племені Гаваї Кауїлані Кахалекаї збирається розповісти президентові про те, що він схожий на голлівудську зірку. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, про що вона буде говорити з Януковичем.

"Він нагадує мені голлівудську зірку. Я хотіла б переконатися в цьому", - сказала вона. Кахалекаї зазначила, що хоче побажати президенту дотримуватися культурних традицій України, які, за її словами, є надзвичайно сильними.

У свою чергу, вождь племені лакота Джозеф Брінгс Пленті побажав українському народу не звертати з шляху свободи і незалежності. Він зазначив, що мета його візиту в Україну - встановити контакти між двома народами.

Він також повідомив, що про свій візит до України і про свої враження від країни він розповість після повернення 28 червня на з'їзді вождів племен американських індіанців.

Відповідаючи на запитання журналістів, він повідомив, що індіанці його племені при церемоніальному курінні люльки миру, яка у них називається чінупа, не використовують тютюн. Для куріння використовується кора червоної верби, при цьому дим не вдихають, а випускають вгору.

За інформацією організаторів візиту, зустріч вождів з президентом України запланована сьогодні о 16:30.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини