RU

Волзі в неадекватному стані намагалися пред'явити звинувачення, - адвокат

03.08.2011, 15:54
Волзі в неадекватному стані намагалися пред'явити звинувачення, - адвокат - Фото
6e36b29765c8bd3f8c24f030d04c9f2c.jpg

Волзі в неадекватному стані намагалися пред'явити звинувачення, - адвокат

Екс-голова Держфінпослуг Василь Волга (на фото) не виключає, що йому намагалися пред'явити обвинувачення, коли він знаходився у важкому стані, в присутності адвоката, якого він не запрошував і згоди на участь якого в захисті не давав. Про це повідомив відсторонений від справи адвокат Волги Олег Король сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Король заявив, що під час побачення 29 липня Волга повідомив йому про те, що 27-28 липня з ним проводилися слідчі дії, при цьому він перебував у важкому стані.

"Він сказав, що може допустити, що йому намагалися пред'явити обвинувачення, оскільки враховуючи той стан, в якому він перебував і перебуває зараз, він не може адекватно оцінювати слова і дії слідчого", - зазначив Король.

Він також повідомив, що, зі слів Волги, при цьому була присутня невстановлена особа, якого слідчий називав захисником. "Волга його не визнав захисником... Будь-яких матеріальних доказів пред'явлення Волзі обвинувачень я не знайшов. Він приніс мені всі документи, які у нього були в камері, там ні протоколу, ні самої постанови про пред'явлення звинувачення, ні його копії я не знайшов. Я можу тільки припускати, в якій формі це відбувалося. Єдине, що він (Волга, - ред.) говорив, що слідчий його майже змушував писати щось під диктування, застосовуючи до нього фізичне примушення. При цьому так званий захисник не висловлював жодних протестів", - сказав він.

Уточнюючи на прохання журналістів, до якого саме фізичного примушення вдавався слідчий, Король повідомив, що, знаючи про те, що у Волги після операції проблеми зі спиною, слідчий натискав Волзі на певну точку на тілі, чим посилював біль.

Також адвокат повідомив, що його побачення 29 липня з Волгою було штучно перервано. Волзі стало зле, проте він відмовився від того, щоб перервати побачення і негайно отримати медичну допомогу. Зі слів адвоката, Волга написав відповідну заяву і пояснив свою відмову переривати побачення тим, що після прийняття знеболюючого не зможе адекватно спілкуватися з адвокатом. Відповідну заяву про відповідальність за дану ситуацію подав і адвокат. Проте, до кімнати увірвалися люди, які винесли Волгу на ношах. При цьому адвокат заявив, що кімнату для побачень покинути відмовився і вимагав повернути його підзахисного.

Король заявив, що йому відмовили і, побивши його, троє співробітників СБУ виштовхали його з приміщення.

Нагадаємо, раніше в прес-службі СБУ заявили, що колишній адвокат Волги влаштував цирк у відділі забезпечення досудового слідства СБУ. Пізніше адвокат рішенням Печерського районного суду Києва був відсторонений від захисту екс-голови Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг Василя Волги.

Василь Волга: біографія, новини>>>
Справа Василя Волги: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини