RU

Волонтери збирають гроші на аптечки і навігатори для авіації

13.03.2015, 16:10
 Волонтери збирають гроші на аптечки і навігатори для авіації - Фото
b02123d09f637fa748e79c0f7ead9aa9.jpg
Волонтерський рух "Повернись живим" збирає гроші на протиопікову пов'язку Burn Tec і навігатори для авіації. Про це йдеться в повідомленні руху.

Волонтери кажуть, що така пов'язка входить в аптечку американських морпіхів. "Якщо таку пов'язку застосувати відразу після отримання опіку - його ступінь знижується на одиницю. Опік другого ступеня стає опіком першого", - сказано в повідомленні.

Ціна питання - 10000$, кажуть волонтери. "Цього вистачить, щоб надати маленькі і великі пов'язки всім ротним лікарям, реанімобілям та екіпажам транспорту (найчастіше люди горять в машинах). Після цього буде наступний етап", - наголошується в повідомленні.

"Друга наша мета - авіація. Ми були і залишаємося найбільшими помічниками бойових пілотів і розвідників. Для Су-25 і "Мигово" ми купували великі навігатори, для маленьких літачків купимо маленькі... Потрібно купити п'ять навігаторів Garmin GPSMAP 296 для Л- 39с. Ціна одного - $600. Їх використовуватимуть пілоти та студенти 203 навчальної авіаційної бригади і далеко не тільки для навчання. У них вже є і завдання далеко не навчального характеру", - йдеться в повідомленні.

Реквізити

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини