RU

Волонтери забезпечують військову авіацію GPS-навігаторами

11.11.2014, 17:26
 Волонтери забезпечують військову авіацію GPS-навігаторами - Фото
134680b59a34aa78cedbc9b76935f589.jpg
Волонтерська група "Повернись живим" збирає кошти на 20 GPS-навігаторів для пілотів штурмовиків і винищувачів зі Старокостянтинова, Івано-Франківська, Миргорода, Миколаєва та Василькова. Про це говориться в повідомленні волонтерів в Facebook.

Відзначається, що сьогодні було розподілено ще кілька навігаторів льотчикам з Миколаєва та Івано-Франківська:

Сьогодні ми розподілили ще кілька штук чотирьом "грачам" з Миколаєва та двом Івано-Франківським льотчикам... Тепер з нашими літаками буде куди складніше воювати, адже один з плюсів цих навігаторів - вони дають дані про рельєф, що сильно полегшує польоти на наднизьких висотах. На надвисоких, на жаль, вже збивають...

Дуже приємно допомагати авіації. Правда трохи сумно від того, що доля літака, який коштує сотні мільйонів, часто залежить від пристрою за пару тисяч доларів. Але ж ми можемо це виправити, правда?

У нашій черзі ще є: вертолітники з Олександрії. Штурмовики і винищувачі з: Старокостянтинова, Івано-Франківська, Миргорода, Миколаєва та Василькова. Останню парочку ми більш-менш упакували. Першим трьом дуже потрібні навігатори: 2, 10 і 8 відповідно. Ціна за один близько 2000 доларів.

Читайте також: Волонтери повідомили про потреби бійців, які обороняли опорні точки АТО

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини