RU

Волонтери Вернись живим:Вирішальна битва за незалежність попереду

27.03.2015, 18:09
Волонтери Вернись живим:Вирішальна битва за незалежність попереду - Фото
Фото: facebook.com/backandalive
Волонтери ініціативи Вернись живим продовжують збір коштів для допомоги українським військовослужбовцям. Сьогоднішня мета - ремонт основної техніки для 95-ї бригади, укомплектування реанімобіля для 5 БТГр, тепловізори бійцям 72-ї бригади і радар Furuno для морського буксира Корець. Про це йдеться в повідомленні волонтерів на сторінці в Facebook.

"Нам потрібно зібратися для останнього вирішального бою за нашу незалежність. І за прогнозами він буде в травні. Тому зібралися і ПРАЦЮЄМО. Відпустки і покупки будуть потім. А поки треба:

1) Відремонтувати основну техніку для другого бата 95ъ бригади.

Зараз кипить робота по ремонту техніки. Багато чого ми вже зробили, але залишилося робіт і комплектуючих на двісті з гаком тисяч. Зокрема, закупити коліс для БТРів на 75000 грн і ремонт чотирьох двигунів

2) Ще потрібно укомплектувати реанімобіль для 5 БТГр. (54600 грн)

3) Справжнім героям з 72ъ Білоцерківської бригади потрібні 2 тепловізора Pulsar HD50S по 3200 доларів.

4) І звичайно єдиному нашому кораблю, який чинив опір "зеленим чоловычикам" у Криму. Потрібно купити радар Furuno за 14500 доларів.

Як би там не було, але ми продовжуємо свою війну. "Вернись живим" вичавить з перемир'я максимум. Ви прекрасно знаєте, що ми намагаємося запобігати найгірше. Що смерть, поранення і втрати техніки краще запобігати, ніж потім ховати, лікувати, купувати нове".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини