RU

Волонтерів, які допомагають силам АТО, звільнили від податків

24.09.2014, 16:44
Волонтерів, які допомагають силам АТО, звільнили від податків - Фото
b5b7c61448ac8e80fe7f5c879f6b4411.jpg
Президент України Петро Порошенко підписав Закон  №1668-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги", яким тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, благодійна допомога, яка надається на потреби її проведення, звільняється від обкладення податком на доходи фізичних осіб. Про це сьогодні повідомила прес-служба глави держави.

Закон, запропонований президентом за підсумками зустрічі з волонтерами в серпні, визначає, що суми коштів, отриманих благодійниками - фізичними особами (які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції) на банківські рахунки для надання благодійної допомоги на користь АТО, не включатимуться до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, тимчасово, на період проведення АТО, без обмежень включатимуться в інші витрати звичайної діяльності платника податку на прибуток підприємств суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг згідно з переліком, який визначається Кабінетом міністрів України, добровільно перераховані (передані) для потреб забезпечення проведення АТО.

Крім того, документ регулює питання складання Реєстру волонтерів антитерористичної операції.

Нагадаємо, раніше Порошенко спростив оподаткування ліків для учасників АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини