RU

Волонтер пояснив, від кого залежить звільнення заручників

11.08.2017, 12:47
Волонтер пояснив, від кого залежить звільнення заручників - Фото
Олег Котенко (фото - facebook.com/oleg.kotenko.94)
Кремлівські маріонетки в Донбасі не приймають ніяких рішень щодо звільнення українських заручників. Про це в інтерв'ю Апострофу заявив координатор волонтерської групи Патріот Олег Котенко.

"Вони (терористи, - ред.) не приймають ніяких рішень з приводу військовополонених. Приймає Москва. Однозначно. Якщо ще в 2014-2015 роках були такі випадки, коли ми домовлялися з польовими командирами, виходили на певні рівні в середовищі бойовиків, вели з ними переговори, а коли це питання заполітизувалося - то все. Напевно, у
Путіна лежить список наших військових, і він каже, кого звільняти, а кого - ні", - сказав Котенко.

За його словами, зі списками заручників приходять до Путіна, і він просить вказати, хто з них військовий, і йому вказують. "А це хто такі?" "Це цивільні". "О, тоді цього віддавайте, а цього ні". Якщо у Путіна буде політична воля, то через день всі наші пацани повернуться додому", - підкреслив Котенко.

Він додав, що на даний період часу бойовики не вирішують абсолютно нічого.

"Багато хто з них навіть пропали безвісти і з поля зору. Я не виключаю, що їх просто розстріляли або в тюрму посадили за те, що вони таким чином вирішували з нами питання. Там же є продеенеріські сили і промосковські, які між собою не ладять. Продеенерівські - це ті, які завжди хочуть бути при владі, типу Захарченка (ватажок терористів, - ред.). Але без підтримки Москви вони, природно, не можуть, а коли приїжджають чисті росіяни, то говорять, що будуть їх замінювати, ось вони і конфліктують. З продеенерівськими силами і польовими командирами можна було легко розмовляти", - уточнив волонтер.

За його словами, якби "Медведчук вирішував питання на даний період часу, то, напевно, всі були б вже вдома".

Читайте також: На чиєму боці веде переговори Медведчук - Financial Times

"Просто йому (Медведчуку, - ред.) не дають можливості вирішувати в Москві. І не тому, що він поганий або хороший хлопець, а тому, що він, як я думаю, виконує волю Москви. Йому сказали "ні", значить - ні, йому скажуть "так", значить - так. Треба буде звільнити Клиха, він скаже, що це він Клиха звільнив, хоча тут він буде не при справах, тому що все вирішується в Москві", - зазначив Котенко.

31 липня повідомлялося, що кількість українців у заручниках у підконтрольних Кремлю бойовиків за останні дні збільшилася до 137 осіб.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини