Волкер про продовження особливого статусу Донбасу: Тепер черга РФ

04.10.2018, 17:40
Волкер про продовження особливого статусу Донбасу: Тепер черга РФ - Фото
Курт Волкер (скриншот из видеозаписи)

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер привітав пролонгацію дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. Про це він повідомив у себе в Twitter.

"Це важливий крок. Україна виконує свою частину для світу. Тепер черга Росії. Розчарований тим, що деякі основні політичні діячі не підтримали цей важливий крок", - зазначив Волкер.

За його словами, Україна неодноразово виконувала свою частину з імплементації мінських угод.

Він нагадав, що РФ відповідно до Мінську також виконати свої зобов'язання - припинення вогню, виведення іноземних бойовиків, техніки і незаконних збройних формувань, обмін заручників.

"Росія також повинна скасувати бутафорські незаконні вибори в контрольованих нею Донецьку і Луганську - їх проведення повністю суперечить мінським угодами. Прийшов час для світу в Україні", - підкреслив він.

Читайте також: ОБСЄ: Продовження особливого статусу Донбасу - шлях до миротворців ООН

Сьогодні Верховна Рада продовжила на рік до 31 грудня 2019 року Закон про місцеве самоврядування в Донбасі, але він не вступить в силу до тих пір, поки Росія не виведе російсько-сепаратистські війська з Донбасу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации