RU

Волкер про миротворців ООН: Важливий варіант для припинення війни

02.08.2019, 15:01
Волкер про миротворців ООН: Важливий варіант для припинення війни - Фото
Курт Волкер (фото - rada.gov.ua)

Введення миротворців у тимчасово окупований Донбас потрібно розглядати серйозно, щоб сприяти виведенню російських сил і реалізації мінських домовленостей. Про це в інтерв'ю  Tyzhden.ua  заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

Відповідаючи на питання, чи є якісь ознаки прогресу в ще одному механізмі припинення війни - розгортанні міжнародної миротворчої місії в Донбасі, Волкер сказав: "Я досі вірю, що це важливий варіант. Але давайте чітко визначимо мету. Це повне виконання мінських домовленостей, безпека на сході України. Російські сили повинні піти. І повинен бути певний безпечний проміжок часу і простору, щоб можна було виконати мінські домовленості, зокрема, щоб були умови для проведення місцевих виборів".

Він вважає, що це один з кращих способів зробити це - розгортання миротворчої операції по мандату ООН. "Саме ця місія може створити на час безпечну зону. Це не єдиний шлях. Можливо, це і не потрібно, а можливо, хтось знайде кращий спосіб. Але я вважаю, що варіант з миротворцями слід розглядати серйозно, щоб сприяти виведенню російських сил і реалізації мінських домовленостей", - підкреслив Волкер.

12 жовтня Волкер заявляв, що тільки Росія блокувала введення миротворців в Донбас.

Читайте також: Нормандський формат: США готові розглянути залучення Трампа - Волкер

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини