RU

Волга заявляє про загрозу його життю

26.07.2011, 22:14
Волга заявляє про загрозу його життю - Фото
e617234bb37464bfbb0d1a620590b9a5.jpg

Волга заявляє про загрозу його життю

Колишній голова Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг України Василь Волга вважає, що його життя може знаходитися під загрозою.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-служба Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України по правах людини, таку заяву колишній чиновник зробив під час візиту фахівців відомства в СИЗО Служби безпеки України.

Представники Уповноваженого з правах людини встановили, що арештований був обстежений лікарями, які визнали стан його здоров'я задовільним. Василь Волга знаходиться в камері площею 9,5 квадратного метра, де утримуеється ще одна людина. Це приміщення обладнане відповідним інвентарем для задоволення життєвих потреб. Василь Волга забезпечений триразовым живленням, крім того отримує від родичів продуктові передачі і предмети першої необхідності.

Крім того, представники Уповноваженого з прав людини дали Василю Волзі роз'яснення про порядок оскарження рішення суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, дій органу досудебного слідства, ознайомили, на його прохання, з повноваженнями Омбудсмана України і зверненням його дружини до Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової.

Василь Волга: біографія і підбірка новин>>>
Справа Василя Волги: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини