RU

Воєнний стан: в Вінниці сказали, чого чекати жителям області

27.11.2018, 18:43
Воєнний стан: в Вінниці сказали, чого чекати жителям області - Фото
Джерело фото: скріншот з відео

У Вінницькій області буде посилено охорону окремих об'єктів, але паспортний режим для жителів області вводитися не буде. Про це глава Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій сказав в коментарі виданню Вінниця.info.

За його словами, створення в області військово-цивільної адміністрації поки не планується. Саме така адміністрація, зазначає Коровій, може приймати рішення про впровадження заходів з обмеження прав і свобод громадян.

Глава ОДА повідомив, що в області відслідковується ситуація на ділянці кордону з Придністров'ям.

"За останні 4 роки ми суттєво посилили систему контролю державного кордону щодо Придністровської ділянки: більш ніж 30-кілометровий протитанковий рів, закуплена техніка, відкриті три нові застави. В області діє комплексна система, пов'язана з територіальною обороною. Ми можемо швидко розвернутися в будь-який момент", - сказав Коровій.

Також не йдеться про мобілізацію в Вінницькій області, сказав губернатор. Зараз сповіщають резервістів першої категорії, які готові бути мобілізовані протягом декількох годин.

Коровій запевнив, що жителям регіону на період дії воєнного стану не потрібно носити з собою документи, що засвідчують особу. "Правоохоронні органи не будуть здійснювати дій, пов'язаних з обмеженням прав і свобод громадян", - сказав він.

На репліку журналіста про те, що в мобільних додатках розсилають повідомлення про повномасштабний наступ Росії на Україну, Коровій відповів, що це неправда, і що "серед комплексів заходів, передбачених правовим режимом воєнного стану, передбачена робота з виданнями, які поширюють спекулятивні повідомлення".

У Херсонській області, де, згідно з указом президента, введено військовий стан, військові і поліція переведені на посилений цілодобовий режим роботи, проте комендантської години, блокпостів на в'їздах в населені пункти не буде.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини